دوشنبه 1 بهمن 1397   12:21:40
English خانه تماس با ما نقشه سایت1395/3/26 چهارشنبه معارفه رئیس بیمارستان محلات - بیمارستان محلات در راهی بنیادی

دکتر جواد ملبوبی در مراسم معارفه خود به عنوان رییس بیمارستان امام خمینی(ره) شهر محلات اظهار کرد: فعالیت در بیمارستان شهرستان محلات با توجه به سوابق قبلی این بیمارستان ساده و سخت می باشد.

وی تصریح کرد: کار و مدیریت بر بیمارستان به دلیل برخورداری از کادر مجرب و کارآزموده امری ساده است، اما در کنار این سادگی سختی‌های خاص خود را نیز به دنبال دارد.

رییس بیمارستان امام خمینی(ره) محلات افزود: با توجه به تغییر روزانه و مداوم استاندارهای بیمارستانی حفظ جایگاه بیمارستان محلات به عنوان یکی از شاخص ترین بیمارستان‌های استان مرکزی کاری بسیار سخت و دشوار است که تحقق آن با همراهی تمامی همکاران و مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دور از ذهن نیست.

ملبوبی با اشاره به سختی کار جذب نیروی متخصص در شهرستان‌ها ابراز کرد: یکی از اولویت های بیمارستان در دوره آتی پیگیری کارهای نیمه تمام گذشته و بازبینی برنامه‌های عملیاتی و استراتژیک بیمارستان جهت تسهیل امر پیشرفت و ترقی بیمارستان خواهد بود.

بابک نامغ رئیس سابق بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان محلات بهمن سال گذشته به واسطه انتصاب در پست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان به اراک منتقل و در مدت مذکور بیمارستان توسط عبدالرحیم فردوسی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات سرپرستی می‌شد.

روابط عمومی شبکه بهداشت محلات

کلمات کليدي
دکتر جواد ملبوبی, معارفه, بیمارستان امام خمینی محلات
بیشتر


طراحی و اجرا: اداره آمار و فن آوری اطلاعات دانشگاه
Copyright © 2010 Arak University of Medical Sciences - All rights reserved